ACTYON-ACADEMIA POSTAL-MERIDA

ELITE - SUB23:
Saul López Álvarez

JUNIORS:
Marcos Villar Perez
Raul Gonzalez Carracedo
Sergio Movilla Feijoo
Ivan Conde Fernandez

JUNIORS FEMINA:
Eva Alvarez Regueiro

CADETES:
Román Saa Crespo

CADETES FEMINA:
Xiana Conde Alonso

MASTER 30
Felix Borrajo Vila

MASTER 40
Xulio Xose Conde Blanco
Antonio Saa Tesouro

MASTER 50
J.Manuel Gonzalez  Rodriguez

RESULTADOS TEMPORADA CX 2011

Convocados coa Seleccion Galega CX:
Saul Lopez Alvarez
Ivan Conde Fernandez
Xiana Conde Alonso

Categoria Elite-Sub 23:
Saul Lopez Alvarez
3º Campionato Galego CX Sub 23
1º Ciclocross Castelo de Maceda
7º Ciclocross Internacional de Muskiz
16º Rankin Final RFEC CX

Categoria Juniors:
David Rodriguez Guede
3º Campionato Galego CX Junior
3º Ciclocross Porriño
5º Ciclocross Internacional de Karrantza

Marcos Villar Perez
11º Xeral Final Copa España CX Junior
5º Copa de España CX Puente Viesgo

Categoria Cadetes
Ivan Conde Fernandez
3º Campionato Galego CX Cadete
10º Xeral Final Copa España CX Cadete
3º Xeral Final Open Deputacion de Burgos
9º Rankin Final RFEC CX
1º Taça de Portugal CX Sobrado
1º Taça de Portugal CX Agueda
1º Ciclocross Castelo de Maceda
6º Copa de España CX Navia
6º Copa de España CX Gijon

Raul González Carracedo
5º Campionato Galego CX Cadetes
4º Ciclocross Castelo de Maceda

Xiana Conde Alonso
2ª Campionato Galego CX Cadete Femina
6ª Xeral Final Copa España CX Cadete Femina
3º Xeral Final Open Deputacion de Burgos
6ª Rankin Final RFEC CX
3ª Copa de España de Navia
1ª Ciclocross de Burgos
2ª Ciclocross Internacional de Villarcayo
2ª Taça de Portugal CX Sobrado
2ª Taça de Portugal CX Agueda
1ª Ciclocross Castelo de Maceda
3ª Ciclocross Internacional de Muskiz



RESULTADOS TEMPORADA BTT 2011



Categoria Elite-Sub 23:
Jose Ramón Villanueva: 
1º Campionato Galego Maraton Sub 23
2º Campionato Galego Rali Sub 23
2º Team Relay Campionato España BTT Becerril
13º Campionato España BTT Becerril
1º Xeral Transgalaica 2011 (foron tres probas)
1º Transgalaica Cotobade
2º Transgalica Pontevedra
1º Open Galego BTT Maceda
1º Open Galego BTT Samieira-Poio
1º Open Galego BTT Oleiros
2º Open Galego BTT Costa Vella - Santiago

Iago García Búa
21º Campionato España BTT Becerril 
1º Open Galego BTT Vigobikecontest  2011
3º Open Galego BTT Gondomar

Categoria Juniors:
Pablo Rodriguez Guede
32º Campionato Mundo BTT Champery (Suiza)
4º Campionato Europa BTT Dohnany (Eslovaquia)
3º Copa do Mundo BTT Nova Mesto na Morave (Rep. Checa)
9º Copa do Mundo BTT Offenburg (Alemania)
11º Copa do Mundo BTT Dalby Forest (Inglaterra)
2º Team Relay Campionatos España BTT
Gañador Xeral Copa España BTT Junior 
1º Copa España Navaluenga
1º Copa España Aviles
1º Copa España BTT Menorca
1º Copa España BTT Huelva
2º Copa España BTT Madrid
1º Taça Portugal Poboa de Lanhoso
1º Open Galego BTT Oleiros
1º Open Galego BTT Maceda
1º Trofeo Internacional Nigran
1º Transgalaica de Pontevedra
1º Campeonato Gallego BTT Junior

Saul Lopez Alvarez
3º Campionato España BTT Becerril
6º Copa España BTT Navaluenga
2º Copa España BTT Aviles
3º Copa España BTT Menorca
4º Transgalaica de Pontevedra
1º Xeral Open Galego BTT
1º Open Galego BTT VigoBikecontest
1º Open Galego BTT Samieira Poio
1º Open Galego BTT Gondomar
1º Open Galego BTT Arteixo
1º Open Galego BTT Cambre
2º Open Galego BTT Oleiros
2º Open Galego BTT Maceda
2º Campeonato Gallego Junior

David Rodriguez Guede
2º Xeral Open Galego BTT
3º Open Galego BTT Samieira Poio
3º Open Galego BTT Costa Vella
2º Open Galego BTT Gondomar
2º Open Galego BTT Arteixo
2º Open Galego BTT Cambre
3º Campeonato Gallego BTT Junior

Categoria Cadetes
Marcos Villar Perez
3º Xeral Copa España BTT
5º Copa España BTT Navaluenga
2º Copa España BTT Aviles
4º Copa España BTT Menorca
5º Copa España BTT Huelva
2º Open Galego BTT Nigran
1º Open Galego BTT Vigobikecontest
1º Open Galego BTT Samieira Poio
1º Open Galego BTT Gondomar
1º Open Galego BTT Arteixo
1º Open Galego BTT Cambre
1º Open Galego BTT Oleiros
1º Open Galego BTT Maceda
1º Campeonto Gallego BTT Cadete
1º Xeral Open Galego BTT

Ivan Conde
3º Xeral Open Galego BTT
3º Open Galego BTT Cambre
2º Open Galego BTT Maceda
3º Open Galego BTT Arteixo
3º Open Galego BTT Gondomar
3º Open Galego BTT Vigobikecontest